coma.jpgfbb.jpgraywah.jpgrozes.jpgvavamuffin.jpg

Już za cztery dni...

Muzyczny Camping - 30 lat później

Szykuje się niezwykły koncert

„Dżem”, „Nocna Zmiana Bluesa” ze Sławkiem Wierzcholskim, Jafia Namuel, Open Blues, Kobranocka, Trebunie Tutki i Twinkle Brothers  - to zespoły, które w sobotę, 7 lipca, zagrają na Zielonym Wzgórzu w Brodnicy. Okazja jest wyjątkowa. W tym roku mija bowiem 30 lat od pierwszego festiwalu rocka i bluesa, znanego  fanom w Polsce jako Muzyczny Camping. 

W doborowym składzie artystów na scenie pojawią się również goście: Tomek Kamiński oraz Andrzej „Bruner” Gulczyński.  Specjalnym gościem festiwalu „Muzyczny Camping - 30 lat później” będzie Ryszard Rynkowski oraz jego podopieczny z „Brygady RR” w telewizyjnym show TVP 2 „Bitwa na głosy” - Piotr Jacyno. 

- Kiedy zobaczyłem Piotra po raz pierwszy na castingu, wszedł z gitarą, taką trochę złachaną, ale gdy zaśpiewał, wszystkim nam opadły szczęki. Od razu wiedziałem, że wystąpi w tym programie -  powiedział Ryszard Rynkowski podczas finałowego odcinka Bitwy na głosy 2”.

To nie wszystkie artystyczne propozycje „Muzycznego Campingu - 30 lat później”. Na festiwalu obok gwiazd pokażą się również lokalne grupy muzyczne. W przerwach koncertu głównego, na drugiej, bocznej scenie zagrają: Rozes, Warflame oraz Deep Rooted.  

Wszyscy, którzy zechcą nabyć pamiątki z tego niezwykłego koncertu, będą mieli taką okazję. Organizatorzy przygotowali koszulki oraz kolekcjonerską kartę wstępu z miejscem na autografy artystów, które będzie można zdobyć w przerwach występów. 

Osoby, które posiadają plakaty, bilety, identyfikatory, zdjęcia, gazetki, artykuły prasowe i tym podobne pamiątki z festiwali w latach 80. i 90. oraz zechciałyby je przekazać organizatorom lub zbyć na aukcji, mogą je przynieść do biura imprezy.

Festiwal „Muzyczny Camping - 30 lat później” rozpocznie się o godzinie 17.15. Mieszkańcy osiedli oddalonych od Zielonego Wzgórza (ul. Wczasowa 1) będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnie uruchomionego do obsługi publiczności festiwalowego autobusu.

{flike} 

Read more: Już za cztery dni...

© 2012 Muzyczny Camping