coma.jpgfbb.jpgraywah.jpgrozes.jpgvavamuffin.jpg

Muzyczny-Camping.PL

W ciągu trzydziestu lat swojej historii festiwal w Brodnicy doczekał się wielu edycji. Najpierw dał się poznać jako Rock na Pojezierzu, później jako Muzyczny Camping. Przeżywał swoje wzloty i upadki, był bohaterem licznych publikacji prasowych, filmów oraz zdjęć.

Teraz brodnicki festiwal doczekał się serwisu internetowego. Serwis będzie prezentować te publikacje, wspomnienia jego twórców, informacje o zespołach, które występowały na deskach festiwalowych. Okazja jest świetna – jubileusz trzydziestolecia. Ale mamy lepszy powód! Siódmego lipca 2012 roku w Brodnicy w trzydziestolecie zabrzmi znów to co najlepsze w muzyce – rock, blues i reggae na żywo! W Brodnicy pojawią się znów gwiazdy - Dżem, Trebunie Tutki, Twinkle Brothers, Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa wraz z Elżbietą Mielczarek, Jafia Namuel a całość zacznie i zakończy występ kapeli Open Blues.

To początki tego serwisu, prezentujemy Wam szczegółowy program koncertu, biografie i galerię tegorocznych wykonawców. Sukcesywnie dodajemy do galerii archiwalne zdjęcia i przedmioty – poszukajcie się na zdjęciach z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Przypomnijcie sobie jak wyglądały pierwsze plakaty i bilety wstępu. Zapraszamy do przeglądania serwisu i dzielenia się swoimi wspomnieniami na łamach tablicy na facebooku.

{flike}

© 2012 Muzyczny Camping